Pojemny plecak to ważny element każdej wycieczki

Wybierając się na wycieczkę, konieczne jest zabranie ze sobą pewnych przedmiotów. Plecak umożliwia przechowywanie napojów, sprzętu czy akcesoriów, które mogą przydać się w trakcie wędrówki lub po dotarciu do celu. Jest to wygodne rozwiązanie przeznaczone nie tylko dla turystów, ale i dla osób poruszających się rowerem.

Plecak turystyczny Deuter – wygodny i pojemny

Na rynku istnieją różne firmy, zajmujące się produkcją plecaków turystycznych czy rowerowych. Spośród nich wyróżnia się jednak firma DeuterTworzone przez nią plecaki zyskały sobie opinię wygodnych, a dzięki różnej pojemności, mogą być wykorzystywane przy różnych okazjach. Pojemność plecaków górskich może wynieść nawet 50 L, chociaż dostępne są także mniejsze modele, które lepiej sprawdzą się na krótszych trasach z uwagi na ich wagę. Klient może dokonać wyboru spośród wielu kolorów plecaka, aby najlepiej dopasować go do swoich preferencji. W ofercie znajdują się zarówno ciemniejsze, jak i jaśniejsze odcienie.

W pojemną komorę główną zapakować można właściwie wszystko, co potrzebne każdemu miłośnikowi wypraw górskich bądź podczas wyjazdu na weekend. Dzięki systemowi Aircomfort użytkownik plecaka doświadczy prawidłowej wentylacji pleców i ramion, co istotnie wpłynie na komfort podróży. Co więcej, elastyczne pasy ramienne oraz pas biodrowy sprawią, że plecak będzie stabilniejszy.

Deuter – nosidełka dziecięce

Firma Deuter przygotowała także dla swoich klientów nosidełka dziecięce. Zostało zaprojektowane specjalnie dla rodziców, którzy chce zabrać swoją pociechę na trasę. Dostępna jest także wersja nosidełka z plecakiem, która pozwala zaoszczędzić pieniądze przy zakupie.

Nosidełko przeznaczone jest do transportu młodych turystów podczas krótszych i dłuższych wypraw turystycznych. Świetnie sprawdzi się podczas wycieczki na szlak, ale także na miejskie spacery. Produkt jest stabilny i bezpieczny dla dziecka, dzięki czemu zapewnia mu komfortową przejażdżkę na plecach. Co ważne, konstrukcja nosidełka pozwala na jego bezpieczne postawienie na ziemi. Pozwala także na niemalże całodzienny marsz w terenie bez nadmiernego zmęczenia rodziców. Nosidełka wyposażone zostały także w system Aircomfort, który odpowiada za właściwą wentylację pleców podczas marszu.

Plecak Deuter – wygodne rozwiązanie na rower

Deuter przygotowało także plecaki o mniejszej pojemności z myślą o osobach poruszających się rowerem. Cały potrzebny bagaż zmieści się w plecaku o pojemności około 20 L (w zależności od modelu) i nie będzie przy tym zbytnio ciążył użytkownikowi. Plecaki są lekkie i praktyczne, dzięki czemu sprawdzą się na wypadach weekendowych, a nawet podczas dojazdów do pracy. Spora liczba przegródek pozwala na zachowanie porządku i odpowiedniej organizacji przedmiotów.

Plecaki wyposażone zostały w system Airstripes, który zapewnia właściwą wentylację pleców i ramion, co szczególnie przyda się podczas przejażdżek w upalne dni. Ponadto, posiada detale, które spodobają się każdemu kolarzowi, takie jak choćby dolna przegródka z siateczką, dzięki której do plecaka przymocować można kask. Modele dostępne są w różnych kolorach i o zmiennej pojemności, toteż każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Poza plecakami turystycznymi, w ofercie Deuter znajdują się także śpiwory, apteczki, torebki czy inne akcesoria, które mogą przydać się w podróży.